+420 602 314 749
Zahradní limonády z Tátova sadu vyrábíme stejně jako cidery vlastníma rukama z našeho moštu. Táta jablka sklidil a vylisoval, s mámou limonádu namíchal i ochutnal, přidal trochu bublinek a pak na kamarádech a dětech důkladně testoval. Všem chutnalo! Tak nalahvoval i pro vás!
Zahradní limonáda s černorybízovou šťávou Jen mošt, černorybízová šťáva, pramenitá voda a trocha bublinek. Žádný přidaný cukr, nefiltrováno!
Tuhle limonádu děláme i do 30l sudů!
Zahradní limonáda s kapkou citronové šťávy Jen mošt, citronová šťáva, pramenitá voda a trocha bublinek. Žádný přidaný cukr, nefiltrováno!
Tuhle limonádu děláme i do 30l sudů!
Zázvorka – na tuhle limonádu lisujeme vždy čerstvý kořen zázvoru. Proto má takový říz a krásně voní. Kromě toho obsahuje už jen citronovou šťávu, trochu třtinového cukru a pramenitou vodu. Jo a taky kapku moštu. Případný kal je známou řemeslné výroby z opravdových surovin a bez filtrací. Komu se nelíbí, ať si ji protřepe 🙂
Tonic s puškvorcem a bedrníkem Dlouho jsme hledali tonic, který by nám chutnal. Tak jsme dali s kluky z Landcraftu hlavy dohromady a namíchali tenhle tonic, kterému vedle chininu dodává tu správnou hořkost přírodní výluh z puškvorce a bedrníku.